2026-05-12 09:35:00 Starostwo Powiatowe w Żywcu 2283
Ruszyły nabory kandydatów do szkół ponadpodstawowych
Starostwo Powiatowe w Żywcu informuje, że rozpoczęła się rekrutacja do szkół ponadpodstawowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Żywiecki, na rok szkolny 2026/2027.
Wnioski wraz z wymaganymi dokumentami można składać w terminie od 11 maja 2026 r. do 22 czerwca 2026 r. w formie elektronicznej za pośrednictwem systemu rekrutacyjnego: slaskie.edu.com.pl. – KLIKNIJ TUTAJ
Uwaga!
Termin do 22 czerwca 2026 r. nie dotyczy kandydatów ubiegających się o przyjęcie do:
W przypadku powyższych oddziałów i szkół wnioski należy złożyć do 2 czerwca 2026 r.
Zachęcamy uczniów i rodziców do zapoznania się z ofertą edukacyjną szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Żywiecki. Nasze placówki oferują nowoczesne kierunki kształcenia, wysoki poziom nauczania, rozwój zainteresowań oraz dobre przygotowanie do dalszej edukacji i rynku pracy.
https://zywiec.powiat.pl/zdjecia/ak/6119/informator-edukacyjny-2026-2027.pdf
R E K L A M A
Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: zywiec.super-nowa.pl