Ziemia Żywiecka 2023-09-27

Bądź na bieżąco


r e k l a m a

Uchroń się przed podwyżkami cen prądu!

2019-11-14 16:28:55 Artykuł partnera 1406


fot

Wciąż wiele mówi się o potencjalnych podwyżkach cen prądu, które mogą nastąpić w 2020 roku. Decyzje w tej kwestii mają zostać podjęte przez rząd pod koniec bieżącego roku. Niezależnie od tego, jak dalej potoczy się sprawa (tj. czy stawki zostaną uregulowane przez władzę), warto uchronić się przed podwyżkami na własną rękę. W jaki sposób?

Zmiana dostawcy energii elektrycznej

Pamiętajmy, że większość z nas nie jest skazana na usługi jednego sprzedawcy energii elektrycznej. Konkurencja istnieje niemal w każdym regionie kraju, dlatego warto na bieżąco orientować się w ofertach prezentowanych przez poszczególnych sprzedawców prądu. Różnice mogą wynikać nie tylko z ceny energii, ale także choćby opłat handlowych. Oszczędności wynikające z wyboru odpowiedniego sprzedawcy energii elektrycznej w skali roku mogą być realnie zauważalne!

Jak zmienić dostawcę energii elektrycznej?

”Gra jest warta świeczki” między innymi dlatego, że zmiana sprzedawcy energii elektrycznej jest darmowa. Profesjonalni sprzedawcy przyjmują od swoich klientów zgłoszenie, a następnie przedstawiają dopasowaną do indywidualnych potrzeb ofertę. Jeśli będzie ona satysfakcjonująca, wystarczy przyjąć zaproponowane warunki i podpisać umowę z nowym dostawcą energii elektrycznej. Reszta formalności leży już po jego stronie, a Ty nie tylko nie poniesiesz kosztów związanych ze zmianą – bo jest bezpłatna – ale i szybko zauważysz, że dzięki optymalizacji płacisz za prąd mniej. Więcej na temat procedury zmiany sprzedawcy energii i wynikających z tego korzyści można przeczytać pod adresem: Poprostuenergia.pl.

Gwarancja stałej ceny za energię elektryczną

Podpisując nową umowę ze sprzedawcą energii elektrycznej można uchronić się przed spodziewanym i podwyżkami poprzez podpisanie odpowiedniej umowy. Profesjonalna spółka obrotu energią powinna udostępniać możliwość podpisania umowy z gwarancją stałej ceny prądu. Umowa może obowiązywać przez rok, ale także znacznie dłużej, co jest korzystne zarówno dla gospodarstw domowych, które muszą planować swoje koszty z wyprzedzeniem, jak i przedsiębiorstw. Umowa z gwarancja stałej ceny może obejmować różne taryfy (G11, G12,G12w) oraz taryfy dla firm (C11, C12a, C12b, C21, C22a, C23, B21, B23) i dotyczyć sprzedaży energii elektrycznej pochodzącej z odnawialnych źródeł.

 


Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: zywiec.super-nowa.pl


r e k l a m a

  Wyszukaj w SN

  Ostatnio dodane


  Jak nosić kozaki do sukienki w jesiennych stylizacjach?
  2023-09-26

  Jak nosić kozaki do sukienki w jesiennych stylizacjach?

  Jesień to pora roku, która zachęca do odrobiny więcej kreatywności w doborze stylizacji. P...

  Stawiamy na aktywność wśród dzieci i młodzieży
  2023-09-26

  Stawiamy na aktywność wśród dzieci i młodzieży

  W dzisiejszym świecie dzieci i młodzież są znacznie mniej aktywne fizycznie niż kiedyś. Ur...

  Zbadaj swoje kości. BADANIE OSTEOPOROZY
  2023-09-26

  Zbadaj swoje kości. BADANIE OSTEOPOROZY

  Nie jest wymagane skierowanie od lekarza!

   Żywiec Super-Nowa

   ul. Młyńska 69/3, 43-300 Bielsko-Biała

   :

   :

   : zywiec@super-nowa.pl


    SN - INFORMACJE BIELSKO