Ziemia Żywiecka 2023-12-08

Bądź na bieżąco


r e k l a m a

Potrzebujesz pieniędzy? Złóż wniosek o kredyt w Żywcu bez wychodzenia z domu!

2023-05-16 11:45:18 Artykuł Partnera 535


Nie zawsze zgromadzone oszczędności wystarczą na pokrycie nieprzewidzianych wydatków. Może zdarzyć się, że życie Cię zaskoczy, a Ty będziesz musiał wydać pieniądze na pilny remont czy zakup nowego sprzętu do domu. Bez względu na to, na co chcesz je przeznaczyć, możesz skorzystać z wygodnego rozwiązania, jakim jest kredyt online. Dowiedz się, jak go uzyskać oraz dlaczego warto to zrobić.

fot

Jak znaleźć kredyt gotówkowy online?

Zanim złożysz wniosek, musisz znaleźć najlepszą ofertę, która spełni Twoje oczekiwania. Tylko zapoznanie się z wieloma propozycjami różnych banków pozwoli Ci wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie. Aby to zrobić, zapoznaj się z rankingiem kredytów gotówkowych dostępnym pod adresem finanse.rankomat.pl/kredyty/gotowkowe. Musisz jedynie ustalić interesujące Cię parametry kredytu, a także podać informacje dotyczące źródła i wysokości dochodów, a także miesięcznych wydatków gospodarstwa domowego. Na podstawie przesłanych danych algorytm wyliczy Twoją orientacyjną zdolność kredytową, a następnie przedstawi Ci dopasowane do potrzeb oferty.

Jeśli potrzebujesz pomocy w podjęciu decyzji, możesz zostawić swój numer telefonu, a skontaktuje się z Tobą doradca, który chętnie odpowie na wszystkie pytania.

Kredyt gotówkowy – na co zwrócić uwagę przy jego wyborze?

Zanim podejmiesz ostateczną decyzję o wyborze konkretnej oferty, musisz wiedzieć, na jakie parametry trzeba zwrócić szczególną uwagę. Przeanalizuj przede wszystkim:

 • całkowity koszt kredytu,

 • wysokość miesięcznej raty,

 • czas obowiązywania umowy,

 • wysokość oprocentowania,

 • warunki skorzystania z oferty.

Musisz pamiętać o tym, że oprócz pożyczonej od banku kwoty będziesz musiał spłacić także dodatkowe koszty. Są one związane z oprocentowaniem kredytu, a także dodatkowymi opłatami związanymi m.in. z marżą oraz dodatkowymi usługami, takimi jak np. ubezpieczenie. Wpływają one na wysokość miesięcznej raty. Musi ona być dopasowana do Twoich możliwości finansowych, aby spłata zobowiązania nie była zbyt dużym obciążeniem dla budżetu domowego. Im dłuższy czas obowiązywania umowy, tym niższa rata, ale i wyższe koszty dodatkowe. Warto więc dokładnie to przeanalizować, aby nie przepłacać.

Jakie dokumenty są potrzebne do skorzystania z kredytu gotówkowego online?

Niezbędnym dokumentem jest przede wszystkim dowód osobisty. Na jego podstawie bank potwierdza tożsamość osoby, która składa wniosek. Najczęściej konieczne jest także przesłanie zaświadczenia o osiąganych dochodach. Jednak w niektórych przypadkach dostarczanie tego dokumentu może nie być konieczne.

Wszystko zależy oczywiście od polityki konkretnego banku, ale większość z nich umożliwia skorzystanie z pożyczki bez zaświadczeń swoim klientom. Jeśli masz konto, na które regularnie wpływają dochody, to prawdopodobnie nie będziesz musiał przedstawiać dodatkowych dokumentów. Więcej na temat kredytów bez zaświadczeń przeczytasz na stronie https://finanse.rankomat.pl/poradniki/kredyt-bez-zaswiadczen-zarobki/.

Niekiedy taki rodzaj kredytu jest udzielany wyłącznie w przypadku wnioskowania o niewielkie sumy – od kilku do maksymalnie kilkunastu tysięcy złotych, a termin zwrotu to od 6 do 48 miesięcy. Niektóre z banków, które chcą przyciągnąć do siebie nowych klientów, oferują możliwość skorzystania z pożyczek bez zbędnych formalności. Nie oznacza to jednak, że nie weryfikują zdolności potencjalnych pożyczkobiorców oraz ich historii kredytowej, ale akceptują o wiele więcej źródeł dochodu, niż ma to miejsce zazwyczaj. Dzięki temu możesz otrzymać pieniądze także wtedy, gdy pracujesz na podstawie umowy o dzieło lub pobierasz rentę bądź emeryturę.

Jak złożyć wniosek o kredyt online?

Największą zaletą wnioskowania o kredyt online jest wygoda, jaką zapewnia to rozwiązanie. Nie musisz marnować czasu na dojazd czy stanie w kolejkach w oddziale banku. Aby złożyć wniosek, wystarczy dostęp do Internetu. Gdy znajdziesz już najkorzystniejszą ofertę, korzystając z https://finanse.rankomat.pl/, sprawdź dokładnie, jakich dokumentów wymaga wybrany przez Ciebie bank. Klikając odpowiedni link, zostaniesz przeniesiony bezpośrednio na stronę instytucji finansowej, gdzie będziesz mógł wypełnić wniosek.

Po jego wysłaniu oraz dołączeniu niezbędnych załączników, jeśli jest to konieczne, poczekaj na decyzję banku. Niekiedy jest ona wydawana nawet w ten sam dzień roboczy. Otrzymasz informację o tym, czy został Ci udzielony kredyt gotówkowy. Jeśli decyzja jest pozytywna, otrzymasz środki na wskazany numer konta bankowego, który zawarłeś we wniosku. W formie elektronicznej otrzymasz także wszystkie niezbędne dokumenty, takie jak:

 • umowę,

 • harmonogram spłat,

 • dodatkowe informacje.

Jak widzisz, składanie wniosku drogą elektroniczną jest nie tylko szybkie, ale i wygodne. Możesz to zrobić o dowolnej porze dnia, ale pamiętaj, że zostanie on rozpatrzony w godzinach pracy konkretnej instytucji finansowej. Jest to świetne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje niezwłocznie dodatkowych pieniędzy, a nie chce tracić czasu na wizyty w oddziale.


Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: zywiec.super-nowa.pl


r e k l a m a

  Wyszukaj w SN

  Ostatnio dodane


  Klub Gaja: Nie kupuj żywych karpi!
  2023-12-08

  Klub Gaja: Nie kupuj żywych karpi!

  - Myślę, że nadszedł już czas na formalny, prawny zakaz sprzedaży żywego karpia. Społeczni...

  Kacper Wróblewski: Skończyliśmy 61 Rajd Barbórka na 2. miejscu w klasyfikacji generalnej
  2023-12-08

  Kacper Wróblewski: Skończyliśmy 61 Rajd Barbórka na 2. miejscu w klasyfikacji generalnej

  Sukces Kacpra Wróblewskiego i Jakuba Wróbla z ORLEN Team w 61. edycji Rajdu Barbórka

  Strażacy uwolnili sarnę
  2023-12-08

  Strażacy uwolnili sarnę

  Po chwili zwierzę powędrowało w kierunku lasu

   Popularne Artykuły


   Powiat Żywiecki. Nadciąga silny mróz! Temperatura spadnie nawet do -17°C
   2023-12-03

   Powiat Żywiecki. Nadciąga silny mróz! Temperatura spadnie nawet do -17°C

   Powiat Żywiecki. Nadciąga silny mróz. Ostrzeżenie IMGW

   Restauracja wraca po latach!
   2023-12-02

   Restauracja wraca po latach!

   Po wielu latach przerwy na nowo będzie działać restauracja "Dworcowa"

   Bezpłatne konsultacje w szpitalu w Żywcu
   2023-12-04

   Bezpłatne konsultacje w szpitalu w Żywcu

   Będzie można skorzystać w naszej poradni z bezpłatnej, 20-minutowej konsultacji u fizjoter...

   Żywiec Super-Nowa

   ul. Młyńska 69/3, 43-300 Bielsko-Biała

   :

   :

   : zywiec@super-nowa.pl


    SN - INFORMACJE BIELSKO