2026-05-28 19:26:00 Diecezja Bielsko-Żywiecka 196
Ruszyła 34. Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. 1800 pątników na trasie
Trwają zapisy na XXXV Diecezjalną Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę!
Już 6–11 sierpnia ponownie wyruszymy na pielgrzymi szlak, by wspólnie modlić się, śpiewać i nieść świadectwo wiary przed oblicze Jasnogórskiej Pani. Tegoroczne hasło pielgrzymki brzmi: „POWOŁANI BY IŚĆ, POSŁANI BY GŁOSIĆ”
To wyjątkowy czas spotkania z Bogiem, drugim człowiekiem i samym sobą. Kilka dni drogi, wspólnoty i modlitwy mogą stać się doświadczeniem, które zostaje w sercu na długo.
Zapisy oraz wszystkie informacje dotyczące grup, noclegów i organizacji dostępne są na stronie: www.pielgrzymka.bielsko.pl
Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: zywiec.super-nowa.pl