Kolejne działania dla bezpieczeństwa mieszkańców Powiatu Żywieckiego
Trwają prace związane z odmalowywaniem przejść dla pieszych na drogach powiatowych na terenie gminy Węgierska Górka.
- Celem prowadzonych działań jest poprawa bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego, a szczególnie pieszych. Dzięki odnowionemu oznakowaniu przejścia będą lepiej widoczne zarówno dla kierowców, jak i mieszkańców - informuje Józef Stopka, Członek Zarzadu Powiatu Żywieckiego
Zadanie realizowane jest ze środków Powiatu Żywieckiego.
Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: zywiec.super-nowa.pl