Ziemia Żywiecka 2021-09-19

Bądź na bieżąco


r e k l a m a

Czym jest palcowy frez do metalu?

2021-07-28 18:00:45 Artykuł Partnera 220


Będąc w sklepie budowlanym często na nie natrafiamy. Są idealne zarówno do naszego garażu jak i dla dużych firm, które zajmują się frezowaniem. Ich uniwersalizm w połączeniu z prostotą został pokochany przez miliony ludzi na całym świecie. Mowa tutaj o frezach palcowych do metalu. Jakie są ich właściwości i do czego możemy ich użyć? Sprawdźmy!

cnc

Właściwości frezów palcowych do metalu

Frezy palcowe do metalu mogą Państwo kupić, jako nasadki. Przeznaczone są one do prac obróbczych na płaszczyznach. Posiadają one ostrza na powierzchni palcowej. Frezy palcowe do metalu są wykonane ze stali szybkotnącej.

Stanowią więc grupę narzędzi, która jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Pozwala to na długotrwałe użytkowanie. Frez palcowy do metalu sprawdzi się idealnie aby wykonać obróbkę stali pod pewnym kątem ( https://artykulytechniczne.pl/frezy-palcowe.html ).

zdjęcie nfpa.jpg opis alt "frez do metalu"

W połączeniu z czołowym dają one dużo więcej możliwości ich użytkownikom niż osobno. Frez do metalu palcowy posiada ostrza jedynie na powierzchniach palcowych. Specyfikacją tych urządzeń, które możecie Państwo znaleźć w naszych sklepie internetowym, pozwala na idealną obróbkę na materiałach takich jak metale lekkie i ich stopy. Możemy używać je od boku, co daje nowe możliwości w użytkowaniu.

Stosowanie ich wymaga jednak użycia specjalnego trzpienia. W naszym sklepie znajdą Państwo frezy palcowe do metalu, które są wykonane w całości z nowoczesnej wysokogatunkowej stali szybkotnącej HSS (High Speed Steel). Jej właściwości wpływają na większą twardość narzędzi i ich odporność na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Frezy palcowe do metalu nadają się również do obrabiarek konwencjonalnych i numerycznych sterowanych komputerowo CNC.

Inne frezy do metalu

Frez kształtowy do metalu to inny rodzaj narzędzi, który znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym. Ich osobna kategoria zapewni szczegółowy opis oraz przedstawi Państwo kilka zastosowań. Możemy tu wyróżnić między innymi frez kulowy do metalu. W odróżnieniu od frezy palcowego do metalu może on za pomocą swojego kształtu nadawać precyzyjne linie oraz kółka w materiale.

]Mają one dużą twardość oraz dają krótkie wiórki. Frez kulowy do metalu z naszego sklepu to gwarancja dobrego produktu, który jest odporny na ścieranie. Jego specjalistyczna struktura eliminuje wszelkie drgania. Frez stożkowy do metalu może pomóc Państwu w obróbce stali. Jest skutecznym narzędziem, które gwarantuje długie lata użytkowania ( https://artykulytechniczne.pl/frezy-trzpieniowe-palcowe-nfpa-din-844.html ) .

Frezy stożkowe do metali są bardzo cenione przez majsterkowiczów ze względu na swoje szerokie zastosowanie. Mogą Państwo również zobaczyć nasz blog, który jest przygotowywany z myślą o osobach, które interesują się narzędziami. Frez do metalu stożkowy przez swój wygląd może dotrzeć do miejsc tam, gdzie nie sięga żaden inny produkt. Ich różnorodna wielkość oraz materiał z jakiego pochodzą jest bardzo szeroki. Przeglądając nasz internetowy katalog ofert mogą Państwo przez czytanie opisów zapoznać się bliżej z przeznaczeniem tych narzędzi.

Jest to dobra okazja do dowiedzenia się czegoś ciekawego. Zaczerpnięcie inspiracji o frezach palcowych do metalu być może pozwoli Państwu rozwiązać niepewności, które są z nimi związane.

frez

Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: zywiec.super-nowa.pl


r e k l a m a

  Wyszukaj w SN

  Ostatnio dodane


  Ścieki spływały w kierunku Jeziora
  2021-09-19

  Ścieki spływały w kierunku Jeziora

  SSR Żywiec: Początkiem roku informowaliśmy o przedostaniu się ścieków ze studzienki kanali...

  Zmarł Tadeusz Sanetra
  2021-09-18

  Zmarł Tadeusz Sanetra

  Z przykrością informujemy, że nie żyje Tadeusz Sanetra

  GOPR Beskidy: Kolejna wyprawa poszukiwawcza
  2021-09-18

  GOPR Beskidy: Kolejna wyprawa poszukiwawcza

  Turystka nie miała ze sobą mapy, oświetlenia oraz nie była w stanie określić swojej przybl...

   Popularne Artykuły


   Beskidy mają Vice-Mistrza Polski
   2021-09-13

   Beskidy mają Vice-Mistrza Polski

   W kategorii 12-15 lat tytuł V-ce Mistrza Polski 2021 zdobyła Formacja Aqua Dance działając...

   Zaginął Dawid. Trwają poszukiwania
   2021-09-15

   Zaginął Dawid. Trwają poszukiwania

   Żywieccy policjanci poszukują zaginionego 26-letniego Dawida. Mężczyzna w poniedziałek (13...

   Samochód w rowie, kierowcy brak! Została tylko butelka po piwie
   2021-09-17

   Samochód w rowie, kierowcy brak! Została tylko butelka po piwie

   Samochód w rowie, kierowcy brak! Została tylko butelka po piwie

   Żywiec Super-Nowa

   ul. Młyńska 69/3, 43-300 Bielsko-Biała

   :

   :

   : zywiec@super-nowa.pl


    SN - INFORMACJE BIELSKO