2016-11-18 00:10:00 UM Żywiec/SN 1982
21 listopada (poniedziałek) od godz. 8.00 w siedzibie Zakładu Energetyki Cieplnej „Ekoterm” (ul. Folwark 14) wydawane będą bezpłatnie jabłka dla osób potrzebujących z terenu miasta Żywca
Owoce wydawane będą do wyczerpania. Jabłka zostały pozyskane przez Polski Komitet Pomocy Społecznej, który będzie koordynował akcję ich wydawania.
Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: zywiec.super-nowa.pl