2017-12-10 06:50:00 SN/UG Ujsoły 2728
Tegoroczne spotkania ze Świętym Mikołajem, w Gminie Ujsoły, zgromadziły dzieci w świetlicach: Ujsołach, Glince i Złatnej
Dzieci śpiewały gościowi piosenki, recytowały wiersze, grały na instrumentach i nie tylko oczekiwały na prezenty ale również same obdarowały upominkami w postaci kartek i liscików, Mikołaj otrzymał również pierniki i ciepłe kakao. W tym roku Święty Mikołaj w naszej gminie zostawił 90 prezentów.
Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: zywiec.super-nowa.pl